Nasze artykuły - Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Milówce

Cztery ręce trzymające czerwone serca

Wsparcie wychowawcze, psychoprofilaktyczne kadry pedagogicznej #powrótdoszkoły

Powrót do szkół, po tylu miesiącach izolacji społecznej, jest dla każdego z nas czasem trudnym i stanowi nie lada wyzwanie. Ważne jest, aby zadbać najpierw o siebie, aby móc skutecznie pomagać innym. Istotne jest zatem wzmacnanie naszych kompetencji pomocowych.

Cztery ręce trzymające czerwone serca

Wsparcie wychowawcze, psychoprofilaktyczne kadry pedagogicznej #powrótdoszkoły

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele! Bardzo dziękujemy za sprawne przeprowadzanie opracowanych przez nasz zespół  i rozesłanych do was badań ankietowych dotyczących diagnozy potrzeb w związku z powrotem do szkół. Czekamy na pozostałe wnioski i rekomendacje dotyczące oczekiwanego wsparcia.

Cztery ręce trzymające czerwone serca

Wsparcie wychowawcze, psychoprofilaktyczne środowiska szkolnego #powrótdoszkoły

W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki dotyczącymi działań skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli oraz kadry pedagogicznej po powrocie do szkół i placówek, nasza Poradnia zintensyfikowała działania mające na celu wszechstronną pomoc w zaadaptowaniu się do nowej rzeczywistości szkolnej!

Kolkoro dzieci w klasie siedzących przed nauczycielem. Dwoje z nich zgłasza się do odpowiedzi.

Kampania społeczna Szkoła-Od-Nowa

Szanowni Państwo w ramach Kampanii, do której nasza Poradnia dołączyła polecamy i zachęcamy do korzystania ze strony internetowej. Znajdą tam Państwo przydatne materiały w zakładce "Materiały do pobrania" m.in ebook dla nauczycieli, ebook dla rodziców oraz scenariusze zajęć.

Dziecko siedzące przy komputerze

Dzieci w wirtualnej sieci! Broszura dla rodziców. Polecamy!

"Broszura „Dzieci w wirtualnej sieci”, adresowana do rodziców dzieci w wieku 7-9 lat, ukazuje zagrożenia oraz wyposaża rodziców w niezbędną wiedzę i rozwiązania pomocne w wychowaniu oraz uczenia właściwego korzystania z urządzeń elektronicznych.

Informacje kontaktowe

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
w Milówce

ul. Dworcowa 17
34-360 Milówka

tel. 33 864 21 25
e-mail: sekretariat@poradniamilowka.pl

Poradnia jest czynna:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
sekretariat: 07:30 - 15.30

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 864 21 25
e-mail: sekretariat@poradniamilowka.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony